Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού και Νηπιαγωγείου Καστελλίου διοργανώνουν Αποκριάτικο πάρτυ την Τσικνοπέμπτη 16-02-2023 στις 18.00, στο Στέκι του Καραπίδη για χορό διασκέδαση και τσικνίσματα!
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού και Νηπιαγωγείου Καστελλίου διοργανώνουν Αποκριάτικο πάρτυ την Τσικνοπέμπτη 16-02-2023 στις 18.00, στο Στέκι του Καραπίδη για χορό διασκέδαση και τσικνίσματα!