Η Παναγιά ήταν ο δεύτερος σταθμός της παράστασης “Δρόμος Ανοικτός” από τη Μικτή Χορωδία Δήμου Μινώα Πεδιάδας σε διαδημοτική συνεργασία με τα θεατρικά εργαστήρια και τη Μικτή Χορωδία του Δήμου Αρχανών Αστερουσίων.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Όπως είπε:
“Με αφορμή τη σημερινή βραδιά επαναβεβαιώνω τη στήριξη του Δήμου Δήμου Μινώα Πεδιάδας όπως και τη δική μου προσωπικά, στο έργο της χορωδίας μας, συνεχίζοντας να στηρίζουμε το έργο της”.
Η τελευταία παράσταση είναι στις 15 Ιουλίου στους Αποστόλους.
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/23f0.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)