![➡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Στην εκδήλωση που διοργάνωσαν ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αρκαλοχωρίου και ο Δήμος Μινώα Πεδιάδας, παρευρέθηκαν ο Δήμαρχος Μινώα Πεδιάδας Βασίλης Κεγκέρογλου, ο Γ.Γ του Δήμου Νίκος Μπελενιώτης, οι Αντιδήμαρχοι Καλλιόπη Αποστολογιωργάκη, Στέφανος Ψυλλάκης, Γιώργος Παπαδόπουλος, ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Αρκαλοχωρίου Γιώργος Μαλεδάκης, η Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Αρκαλοχωρίου Νίκη Μουράτη και τα μέλη του Πολιτιστικού Συλλόγου Αρκαλοχωρίου που μάλιστα δώρισαν στα παιδιά όμορφες πασχαλινές λαμπάδες!