![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1fac2.png)
![👩👩👧👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/1f469_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f467.png)
Στο πασχαλινό παζάρι του Κέντρου Ημερήσιας Φροντίδας ΑμεΑ “Δικαίωμα στη Ζωή” στο Θραψανό, βρέθηκαν το πρωί- παρουσία του Προέδρου του Σωματείου «Δικαίωμα στη Ζωή» Παναγιώτη Σημαντηράκη και του Διευθυντή του Σωματείου στο Θραψανό Ζαχαρία Κυριακάκη- οι Αντιδήμαρχοι Γρηγόρης Καλογερίδης, Όλγα Δραμουντάνη, Μανώλης Κουρλετάκης, Γιώργος Μελεμενής, Στέφανος Ψυλλάκης, Καλλιόπη Αποστολογιωργακη, ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Θραψανού Μανώλης Βολυράκης, η Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Καστελλίου Μαρία Σκουλούδη, η Εντεταλμένη Δημοτικός Σύμβουλος Τοπικής Επιχειρηματικότητας και Ανάπτυξης Ευαγγελία Αγγελάκη, κ.α., στηρίζοντας έμπρακτα με την παρουσία τους, όπως και αρκετός κόσμος, το “Δικαίωμα στη Ζωή”.