Στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Καστελλίου γίνεται συλλογή τροφίμων μακράς διάρκειας, ειδών πρώτης ανάγκης, προσωπικής υγιεινής και ελαιόλαδο, έως την Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου.
Όλα τα προϊόντα που θα συλλεχθούν θα αποσταλούν στους πληγέντες συνανθρώπους μας στη Μαγνησία, οι οποίοι δοκιμάστηκαν από τα καταστροφικά πλημμυρικά φαινόμενα.
Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο του π. Ιερόθεου στο 6945264892.