Η Αναπτυξιακή Ηρακλείου ΑΑΕ ΟΤΑ, εν όψει της επικείμενης 2ης πρόσκλησης για υποβολή προτάσεων δημόσιων και ιδιωτικών έργων του Τοπικού Προγράμματος CLLD/LEADER Ν. Ηρακλείου, καλεί τους τοπικούς φορείς και τον τοπικό πληθυσμό στην ενημερωτική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 και ώρα 17:30 μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο Μητρόπολης στο Αρκαλοχώρι.
Στην εκδήλωση θα παρουσιαστούν οι δράσεις που πρόκειται να χρηματοδοτηθούν, τα κριτήρια επιλεξιμότητας και επιλογής, οι διαδικασίες υποβολής και αξιολόγησης των αιτήσεων, τα σημεία της προκήρυξης που απαιτούν ιδιαίτερη προσοχή.
Πληροφορίες στα γραφεία της Αναπτυξιακής Ηρακλείου (τηλ.: 2810753330, κα. Ελένη Νικολαντωνάκη).