Την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου, όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο κλειστό γήπεδο Αρκαλοχωρίου, όπου στις 17.00 το απόγευμα, η Αναγέννηση BC αντιμετωπίζει τον Kronos B.C. στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής (https://bit.ly/3j2fMwH).
Όλοι μαζί, στο πλευρό των παικτών και της αγαπημένης μας ομάδας που θέλει τη νίκη για την πρωτιά αλλά και να κλείσει ιδανικά η «ονειρεμένη» χρονιά του 2022. Για τον πιο επιτυχημένο επίλογο αυτού του έτους!
Γ’ Εθνική | 2ος όμιλος| 11η αγωνιστική
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
![⏱️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/23f1.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)